Ana Sayfa

Firma Profili

Havalı-Köpüklü Sondaj

Pompalar

Teknik Bilgi

S.S.S.

İletişim

 .:: Firma Profili ::.

 

PINAR POMPA Üretim Sanayi olarak firmamız suyu yeryüzüyle buluşturan teknolojinin üretimini yapmaktadır.

Tarım, sanayi ve turizm sektörlerinde ihtiyaç duyulan suyun, yeryüzüne çıkartılarak ihtiyaçlara yönelik kullanılması için gerekli her türlü malzemeyi üretmek alanında faaliyet göstermekteyiz.

Derin Kuyu Su Pompa imalatı dalgıç pompa imalatı ve milli pompa imalatıyla yoluna devam eden firmamız,  3” ten 8” e kadar Dalgıç Pompa imalatı yaparak sizlerin hizmetine sunmaktadır. 

Konya - Altınekin'de  pompa imalatı ve üretimini atılımcı, araştırmacı, günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da geliştirmekte ve büyümekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.
 

Dalgıç pompa uygulamalarında pompanın kalitesi çok önemlidir. Kuyunun özellikleri ile  doğru orantıda ve doğru özelliklerde bir pompa olmalıdır. Üretimini yaptığımız Dalgıç Pompalarımıza ve Milli pompalarımıza satış sonrasında da sonuna kadar güveniyor. Ve müşterilerimize gönül rahatlığıyla pazarlıyoruz. 

Firmamızca şuana kadar; üretimini  yaptığı pompaları Ülkemizin farklı köşelerine pazarlamış, oralarda da suyun yeryüzüyle buluşmasına alkış tutmuştur.

Konya'da pompa üretim sektöründe atılımcı, araştırmacı, günümüz teknolojisine uyum sağlayan bir anlayış içinde her geçen gün daha da  gelişmekte ve büyümekte olan  firmamız  siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünü sunma  anlayışı ile çalışmaktadır.

Pınar Pompa Müşteri memnuniyeti ve 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile satış ve servis hizmetlerine devam etmektedir.

Sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.